Váš spolehlivý partner

Oznámení

Vážení zákazníci,

 od 27.12.2020, dle usnesení vlády České republiky, bude uzavřena prodejna Jihlava pro maloobchodní prodej.

Děkujeme za pochopení,

Nábytek Street

Parkování

   Možnosti parkování pro naše zákazníky:

  • podélná stání na ulici Havlíčkova u prodejny v režimu parkovacích hodin na dobu 30 min.
  • možnost parkování uvnitř objektu pro pohodlnou nakládku a výběr zboží.

Vítejte na našem BLOGu. Zde Vám budeme uvádět aktuální události, příběhy, nabídky, ...., zkrátka věci o kterých si myslíme, že by Vás mohly zajímat.

 


Rostoucí nábytek je ideálním řešením pro vybavení dětských pokojů, hracích center, škol či předškolních zařízení. Stoly a židle vyrobené za tímto účelem brání špatnému držení těla a omezují vznik bolestí zad v pozdějším věku. Nábytek je vyroben z kvalitního materiálu, který je snadno omyvatelný a odolný vůči znečištění. Rostoucí psací stůl umožňuje nastavení výšky a sklonu pracovní desky podle potřeby, můžete ji tedy upravovat nejen podle věku dítěte, ale také na základě jednotlivých činností, ke které je pracovní deska zrovna využívána. Dětský rostoucí stůl má vše potřebné, co každý školák ke své práci a zábavě potřebuje.

  

alb fuxo s line 01 alb fuxo v line 01 alb fuxo army alb fuxo rostouci stul 01
 FUXO S-LINE   FUXO V-LINE   FUXO ARMY   FUXO ROSTOUCÍ STŮL
       

 

K těmto stolům nabízíme také rostoucí dětské židle, které jsou opět nastavitelné podle potřeby. Kombinace rostoucího stolu a rostoucí židle pro děti je ideální volbou pro správné a zdravé sezení. V naší nabídce máme rostoucí židle FUXO, které jsou vybaveny čalouněným sedákem a výškově nastavitelným opěrákem.

Vybrat si můžete ze tří typů rostoucích židlí:

  • S-LINE: barevný vzor na židli je rozdělen liníí písmene "S"
  • V-LINE: barevný vzor na židli je rozdělen linií písmene "V"
  • ARMY:  židle je potažena trendovou maskáčovou látkou

Dětské rostoucí židle k psacímu stolu jsou otočné, na kolečkách, a zvolit si můžete také z několika barevných kombinací. Rostoucí židle a stoly jsou vhodné pro děti předškolního věku i školáky. Menší děti mohou nábytek využít na tvoření a zábavu, školáci pak ke studiu a dalším sedavým činnostem. Pořiďte svým ratolestem dětský rostoucí psaní stůl spolu s polohovatelnou židlí a podpořte jejich zdravý vývoj ergonomickým sezením.


 

 

 Důvěřujete českému nábytku? Tak, jste tu správně. Představujeme Vám ucelenou kolekci sedacího nábytku uvedenou v květnu a platnou i pro zbytek roku 2020.

Plakát 2020 sedacky blog

Plakát 2020 pohovky blog

Plakát 2020 kresla blog

 

Nábytek Street (2020)

 
 

K ukládání nastavení a správnému fungování využíváme soubory cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.